RAPORT

Imigranci na granicy z Białorusią

Dziewczynka zgwałcona nad Wisłą w Tczewie. Policja ma podejrzanego

Do gwałtu doszło nad Wisłą w Tczewie (fot. Wikipedia/Andrzej Otrębski))
Do gwałtu doszło nad Wisłą w Tczewie (fot. Wikipedia/Andrzej Otrębski))

13-letnia dziewczynka została zgwałcona w Tczewie (woj. pomorskie) – potwierdziła w czwartek prokuratura. Dziecko trafiło do szpitala. Policja zatrzymała w tej sprawie 42-letniego mężczyznę.

12-latka zgwałcona podczas wycieczki w góry

12-letnia dziewczynka miała zostać zgwałcona przez 18-letniego mężczyznę podczas wycieczki – podał serwis nowiny24.pl, powołując się na ustalenia...

zobacz więcej

Do gwałtu doszło w sobotę nad brzegiem Wisły. Jeszcze tego samego dnia tczewska policja zatrzymała 42-letni mężczyznę podejrzanego w tej sprawie; to znajomy rodziny. Sąd zadecydował o jego aresztowaniu na 3 miesiące.

Ze względu na dobro postępowania prokuratura nie podaje szczegółów. Potwierdza jedynie, że na skutek odniesionych podczas gwałtu obrażeń dziewczynka trafiła do szpitala. Ofiara gwałciciela ma 13 lat.

Podejrzany w przeszłości odsiadywał wyrok w zakładzie karnym za przestępstwo przeciwko życiu – potwierdziła prok. Ewa Ziębka z Prokuratury Rejonowej w Tczewie. – Jesteśmy obecnie na etapie ustalania, o jaką dokładnie zbrodnię chodzi – powiedziała.

Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:
Zobacz więcej