RAPORT

DEBATA W PARLAMENCIE EUROPEJSKIM PO WYROKU TK

Wielka awaria w mBanku. Klienci tracili karty płatnicze

Jak informuje mBank, awaria została już usunięta (fot. PAP/Marcin Obara)
Jak informuje mBank, awaria została już usunięta (fot. PAP/Marcin Obara)

Klienci mBanku w poniedziałek wieczorem mieli poważne problemy. Bankomaty zatrzymywały ich karty płatnicze. Nie mogli też płacić kartą w sklepach. Jak informuje mBank, awaria została już usunięta.

Ludzie, którzy mają konta w mBanku i próbowali wypłacić pieniądze z bankomatu, nie dość, że nie dostawali gotówki, to jeszcze tracili karty. Z kolei podczas próby płacenia kartą w sklepie na terminalu sprzedawcy pojawiał się komunikat, że kartę należy zatrzymać.

Zdenerwowani klienci próbowali połączyć się z bankową infolinią, ale było to bardzo trudne. W końcu bank na swoim profilu w mediach społecznościowych poinformował, że walczy z poważną awarią. Po godzinie podano, że problemy już zostały rozwiązane.mBank przeprasza za utrudnienia

„Z klientami, których dotknęła sytuacja, będziemy kontaktować się indywidualnie (telefon i/lub serwis transakcyjny). Karty będą wydawane automatycznie, bez opłat i zostaną dostarczone klientom w najszybszym możliwym terminie. Serdecznie przepraszamy za utrudnienia” – napisał mBank na swoim profilu w mediach społecznościowych.

Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:
Zobacz więcej