RAPORT

Propozycja podziału Ukrainy? Sikorski na cenzurowanym

Kolejny sukces „łowców cieni”. Wpadł były szef gangu ożarowskiego

„Łowcy cieni” schwytali „Sajura” pod Warszawą (fot. tvp.info/Paweł Chrabąszcz)
„Łowcy cieni” schwytali „Sajura” pod Warszawą (fot. tvp.info/Paweł Chrabąszcz)

Najnowsze

Popularne

W ręce policji wpadł Piotr S., pseudonim Sajur, jeden z najgroźniejszych polskich przestępców, były szef gangu ożarowskiego. Specjalna grupa funkcjonariuszy – „łowcy cieni” – schwytała go w Borzęcinie Dużym pod Warszawą.

„Ożarów” na czele gangsterskiej ekstraklasy. Boss gangu unika więzienia

Gang ożarowski przejmuje kontrolę nad stołecznym półświatkiem, a co za tym idzie może osiągnąć wiodącą pozycję w Polsce – alarmują policjanci. Jak...

zobacz więcej

Przestępca wpadł w zasadzkę przygotowaną przez funkcjonariuszy Centralnego Biura Śledczego Policji w Borzęcinie Dużym pod Warszawą. Próbował ratować się ucieczką, ale po kilkusetmetrowym pościgu został obezwładniony.

O tym, że gangster jest na celowniku CBŚP pisaliśmy pod koniec kwietnia. Rafał Pasztelański informował wtedy, że „Sajur”, który kilka miesięcy wcześniej wyszedł z więzienia, od marca jest ścigany listem gończym, ponieważ nie stawił się do odbycia kolejnej kary. Ostatnio dostał wyrok trzech lat więzienia m.in. za udział w grupie mokotowskiej.

„Ożarów”, z którym „Sajur” miał się kontaktować po wyjściu z więzienia, ma rozległe sieci produkcji i dystrybucji narkotyków.

Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:
Zobacz więcej