RAPORT

KORONAWIRUS: MAPY, STATYSTYKI, PORADY

Brutalny napad w Jeleniej Górze. Mężczyzna raniony nożem

Policja zatrzymała dwie osoby (fot. flickr.com/KAZ Vorpal)
Policja zatrzymała dwie osoby (fot. flickr.com/KAZ Vorpal)

22-latek w poważnym stanie z licznymi ranami kłutymi został znaleziony w parku przez policjantów. Został zabrany do szpitala, gdzie wprowadzono go w stan śpiączki farmakologicznej. Policjanci już zatrzymali dwie osoby, które mogą mieć związek z tą sprawą, podaje „Gazeta Wrocławska”.

Pobity i wywieziony do lasu. Brutalny napad na Ukraińca

Tragiczny finał popijawy w Świdnicy. 34-letni obywatel Ukrainy został dotkliwie pobity, a następnie wywieziony do lasu, rozebrany do naga i tak...

zobacz więcej

Policjanci znaleźli ranionego nożem mężczyznę w poniedziałek wieczorem w parku w Jeleniej Górze. – Był w stanie zagrożenia życia, natychmiast przewieziono go do szpitala. Dziś wiemy już, że lekarze wprowadzili go w stan śpiączki farmakologicznej, a jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo – powiedziała dziennikarzom „Gazety Wrocławskiej” Edyta Bagrowska z policji w Jeleniej Górze.

Policja zatrzymała dwóch mężczyzn w wieku 31 i 27 lat, którzy mogą mieć związek ze sprawą. Na razie nie usłyszeli zarzutów, wiadomo jednak że w momencie zatrzymania byli pod wpływem alkoholu. Jeden miał trzy, a drugi jeden promil alkoholu w organizmie.

Policja prowadzi czynności wyjaśniające w sprawie, zabezpieczyła monitoring i bada okoliczności zdarzenia. Mężczyźni mogą zostać aresztowani w związku z podejrzeniem o napaść z użyciem niebezpiecznego narzędzia.

źródło:
Zobacz więcej