„W tyle wizji” polityka na wesoło od dziś w TVP Info

(fot. arch. TVP)

– To będzie żywa struktura z udziałem widza – zapowiada Marcin Wolski. Od poniedziałku do piątku o godz. 21.50 dziennikarze i publicyści w zabawny i zaskakujący sposób podsumują mijający dzień.

Rusza program „Cztery strony” w TVP Info. Premiera dziś o 19.10

– Zawsze powtarzam słowa Józefa Mackiewicza „Jedynie prawda jest ciekawa”. I właśnie tylko prawda mnie interesuje, a jak coś mnie interesuje to...

zobacz więcej

Komentarze z przymrużeniem oka, krótkie reportaże, zabawne memy, śmieszne scenki, smsy od widzów. „W tyle wizji” to nowy program satyryczny komentujący bieżące wydarzenia z kraju i ze świata z udziałem znanych dziennikarzy i publicystów pod redakcją Marcina Wolskiego. Obok niego program na zmianę prowadzić będą Dorota Łosiewicz, Krzysztof Skiba, Krzysztof Feusette, Wiktor Świetlik, Waldemar Ogiński, Łukasz Warzecha, Rafał Ziemkiewicz, Stanisław Janecki, Marcin Wolski. Gospodarze pojawią się w parach. Jak zdradza Wolski dobierani są na zasadzie kontrastu - poglądów i osobowości.

Na żywo oraz interaktywnie

W programie autorzy sięgać będą też do przepastnych archiwów TVP, by sprawdzić, jak różne sprawy komentowane były w przeszłości. – To będzie żywa struktura z udziałem widza – podkreśla Marcin Wolski. Czyli na żywo w stałym kontakcie z odbiorcą przed telewizorem. Na antenie pojawią się m.in. treści przysłanych przez widzów sms-ów oraz ich telefoniczne komentarze.

Program „W tyle wizji” będzie emitowany od poniedziałku do piątku o godz. 21.50. Premiera w piątek 1 kwietnia. Pierwszy program poprowadzą Wiktor Świetlik publicysta „W Sieci” i szef Centrum Wolności Monitoringu Wolności Prasy SDP oraz politolog Waldemar Ogiński .