RAPORT

KORONAWIRUS: MAPY, STATYSTYKI, PORADY

Być jak James Bond. Gadżety ze „Spectre” trafią pod młotek

Na aukcji będzie można nabyć gadżety z filmów o agencie 007 (fot. PAP/EPA/Andy Rain)
Na aukcji będzie można nabyć gadżety z filmów o agencie 007 (fot. PAP/EPA/Andy Rain)

Szykuje się prawdziwa gratka dla miłośników filmów o Jamesie Bondzie. W Londynie pod młotek trafią gadżety z ostatniego filmu o słynnym agencie 007. Będą to m.in. słynny aston martin, którym jeździł Daniel Craig, ale także stroje czy zdjęcia z planu. Ceny zaczynają się od kilku tysięcy funtów.

„Spectre” – Bond uwodzi, ratuje świat i odsłania swoje tajemnice

Dynamiczny, mroczny i emocjonujący – ci, którzy czekali na nowy film z bondowskiej serii, nie zawiodą się. Jest cały zestaw obowiązkowych, znanych...

zobacz więcej

Choć ceny za przedmioty mogą zwykłego śmiertelnika przyprawić o zawrót głowy, to chętnych nie brakuje. Organizatorzy aukcji nie mają wątpliwości, że miłośnikom przygód o słynnym agencie najwięcej przyjdzie zapłacić za samochód, w którym 007 ścigał przestępców. By stać się właścicielem luksusowego auta prawdopodobnie trzeba będzie zapłacić ponad milion funtów.

Specjalnie na potrzeby ostatniego filmu zatytułowanego „Spectre” przygotowano dziesięć egzemplarzy tego samochodu. Większość na planie uległa zniszczeniu, a ten aston martin, który ocalał, będzie właśnie wystawiony na sprzedaż.

Inne „bondowskie drobiazgi”

Pod młotek pójdą też nieco mniej kosztowane gadżety, a wśród nich m.in. zegarki, garnitury, stroje wrogów Bonda, zdjęcia aktorów, kieliszki do martini, filmowy klaps i pierścień przestępczej organizacji. Dochód z aukcji trafi na cele charytatywne.

źródło:
Zobacz więcej