Polka i jej syn zamordowani we Włoszech. Ukrainiec przyznał się do zbrodni

Po kilku godzinach włoska policja zatrzymała sprawcę zbrodni (fot. Paolo Manzo/NurPhoto via Getty Images)

Brutalne morderstwo 53-letniej Polki i jej 22-letniego syna. Młody mężczyzna został zasztyletowany zaś jego matka zabita kijem bejsbolowym w mieście Pescara w regionie Abruzja w środkowej części Włoch. Sprawcą jest 26-letni Ukrainiec.

Gdynianin, który zamordował żonę i dziecko w Hiszpanii był wcześniej podejrzany o próbę zabójstwa

Gdynianin, który zamordował w Hiszpanii swoją żonę i dziecko, a potem sam popełnił samobójstwo był już wcześniej podejrzany o usiłowanie zabójstwa...

zobacz więcej

Do zbrodni doszło w niedzielę wieczorem. Do lokalu wynajmowanego przez Krystynę M. wraz z synem Arkadiuszem przyszedł znajomy Maksym Cz.

Wiadomo, że podczas spotkania doszło do kłótni, w trakcie której 26-latek zadźgał Polaka nożem kuchennym, zaś jego matkę zabił kijem bejsbolowym. Po zbrodni Ukrainiec zbiegł. Policję powiadomiła sąsiadka, która zobaczyła ślady krwi na klatce schodowej.

Po kilku godzinach policjanci złapali Ukraińca w kotłowni jednego z budynków. Znaleziono przy nim zakrwawiony nóż, kij bejsbolowy oraz portfele ofiar. Trafił do aresztu i usłyszał zarzuty podwójnego morderstwa. Jak podają włoskie media, przyznał się do winy.

źródło:
Zobacz więcej