Urządzili orgię zamiast polować na terrorystów? Skandal w brukselskiej policji

Terrorystyczny alert wprowadzono w Brukseli po zamachach w Paryżu, w których zginęło 130 osób (fot. Ben Pruchnie / Staff / Getty Images)

Orgia na komisariacie podczas obławy na terrorystów? Belgijska policja sprawdza doniesienia o seksimprezie, którą mieli zorganizować żołnierze i policjanci w trakcie wielkiej obławy w Brukseli.

Bruksela nieco mniej boi się terrorystów. Poziom zagrożenia obniżony

O jeden stopień obniżono poziom zagrożenia atakami terrorystycznymi w Brukseli. Dotychczas w stolicy Belgii obowiązywał czwarty, najwyższy stopień....

zobacz więcej

Terrorystyczny alarm wprowadzono w Brukseli po zamachach w Paryżu, w których zginęło 130 osób. Przez kilka listopadowych dni w mieście zamknięto stacje metra, a na ulice miasta wysłano dodatkowych 200 żołnierzy.

Podczas operacji część żołnierzy skoszarowano na policyjnych komisariatach. Mieszkali tam przez dwa tygodnie. –„[Żołnierze] zorganizowali małe przyjęcie, aby podziękować miejscowym funkcjonariuszom” – powiedział rzecznik policji dziennikowi „La dernière Heure”.

Impreza miała wymknąć się spod kontroli. W orgii, według mediów, wzięło udział ośmiu mężczyzn i dwie kobiety. Zabawę zorganizowano na posterunku policji w dzielnicy Ganshoren. To tuż obok Molenbeek – epicentrum obławy na terrorystów, podejrzanych o krwawe ataki w stolicy Francji.

Według „La dernière Heure”, kilku policjantów powiedziało żołnierzom, że policjantki były „gorące i podniecone”, kiedy dowiedziały się, że wojskowi będą mieszkać na komisariacie.

Trwa postępowanie sprawdzające.

źródło:
Zobacz więcej