RAPORT

Propozycja podziału Ukrainy? Sikorski na cenzurowanym

Policja szuka nożownika z Torunia. Kto zna mężczyznę z nagrania z monitoringu?

Najnowsze

Popularne

Policjanci ujawnili zdjęcia osoby, która najprawdopodobniej ma związek z zabójstwem 26-latka w Toruniu. Idący ulicą mężczyzna trzyma w ręku przedmiot przypominający nóż, a na lewej stopie nie ma buta.

Toruń: policja szuka nożownika, który zabił młodego mężczyznę

Policja z Torunia szuka napastnika, który śmiertelnie ranił 26-latka. Do zdarzenia doszło nocą. Mężczyzna został najprawdopodobniej zraniony nożem....

zobacz więcej

Do tragedii doszło około godz. 1 w nocy z soboty na niedzielę przy ulicy Gagarina w Toruniu. Do 26-latka podszedł mężczyzna, zadał mu cios ostrym narzędziem i uciekł. Znajomi napadniętego zadzwonili na policję oraz pogotowie. Niestety 26-latek, który w stanie krytycznym trafił do Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Toruniu, zmarł pomimo półgodzinnej reanimacji.

Z nożem, bez buta

Teraz policja opublikowała nagranie z monitoringu. Widać na nim mężczyznę idącego ulicą. W prawym ręku trzyma przedmiot przypominający nóż, a na jednej stopie nie ma buta. – Cały czas ustalamy, kim jest mężczyzna uchwycony przez kamerę i przesłuchujemy świadków – mówi Wioletta Dąbrowska, rzecznik Komendy Miejskiej Policji w Toruniu. Podkreśla, by nie sugerować się barwami widocznymi na filmie, bo kolory mogą być zniekształcone. – Z naszych ustaleń wynika, że ubranie mężczyzny jest ciemniejsze – dodaje.

Specjalny numer telefonu

Policjanci proszą o pomoc wszystkich, którzy rozpoznają osobę widoczną na nagraniu. Uruchomiono specjalny numer telefonu (56) 641 23 68 lub +48 726 320 485, pod który można w tej sprawie dzwonić. Na wszelkie informacje czekają także funkcjonariusze pod dyżurnym numerem 997 lub 112. – Zapewniamy anonimowość osobom, które przekażą informacje policji – zapewnia rzeczniczka.

Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:
Zobacz więcej