RAPORT

KORONAWIRUS: MAPY, STATYSTYKI, PORADY

Tłumaczył, że potknął się i upadł na dziewczynę. Saudyjski milioner oczyszczony z zarzutu zgwałcenia 18-latki

Milioner został oczyszczony z zarzutu gwałtu na nastolatce (fot. Justin Ide/Getty Images)
Milioner został oczyszczony z zarzutu gwałtu na nastolatce (fot. Justin Ide/Getty Images)

Ehsan Abdulaziz został uniewinniony przez londyński sąd w procesie o gwałt. Tłumaczył, że stracił równowagę i upadł na dziewczynę. Znalazł też wyjaśnienie, skąd w jej pochwie wzięła się jego sperma. 18-latka nocowała w należącym do milionera mieszkaniu wraz z 24-letnią koleżanką.

„12-latka rozebrana i zgwałcona przez innych uczniów”. Alarm ekspertów

Statystyki są przerażające. Tylko w ciągu ostatniego roku doszło do ponad 1000 przypadków nadużyć seksualnych wśród dzieci, w tym do gwałtu na...

zobacz więcej

Milioner spotkał obie dziewczyny w sierpniu ubiegłego roku w londyńskim klubie Cirque le Soir. Znając już wcześniej 24-latkę, zaprosił ją wraz z koleżanką do prywatnego stolika, gdzie postawił im kilka drinków, a potem zaproponował, żeby przenieśli się do jego apartamentu.

„Ja bardzo szanuję kobiety”

Na miejscu poczęstował dziewczyny wódką, po czym przeniósł się do sypialni z 24-latką. Jej 18-letnia koleżanka zeznała, że obudziła się we wczesnych godzinach porannych, gdy poczuła, że 46-latek położył się na niej i zaczął napastować.

Mężczyzna z kolei zeznał, że wyszedł z sypialni do śpiącej na kanapie nastolatki, chcąc sprawdzić, czy dziewczyna potrzebuje koszulki do spania lub taksówki do domu. – Chciałem, aby poczuła się bardziej komfortowo – podkreślił.

Pytanie miało zirytować nastolatkę. Abdulaziz pokazał w sądzie, jak wg niego dziewczyna położyła mu rękę za głową i pociągnęła, a wtedy on stracił równowagę i upadł na nią. – Upadłem, ale między nami nic nie zaszło. Nic się nie stało – podkreślił milioner i stwierdził, że 18-latka już wcześniej próbowała go uwieść.

– Ja bardzo szanuję kobiety. Mieszkam w Londynie od 20 lat i nigdy nie miałem przygody na jedną noc. To bardzo słodka dziewczyna. Często je widuję, bo dość często wychodzą – tłumaczył się w sądzie biznesmen.

46-latek powiedział też, że znalezione w pochwie nastolatki jego nasienie i DNA mogło pochodzić z poprzedniego stosunku z 24-latką. Stwierdził, że jego członek mógł się wyślizgnąć z bielizny, gdy upadał na dziewczynę.

źródło:
Zobacz więcej