RAPORT

KORONAWIRUS: MAPY, STATYSTYKI, PORADY

Justin Bieber znów wystąpi w Polsce. Koncert w Dzień Niepodległości

Bilety na koncert będą kosztować od 195 do 1000 złotych (fot. Victor Fraile / Stringer / Getty Images)

Justin Bieber przyjedzie do Polski w ramach trasy Purpose World Tour. Kanadyjski artysta zaśpiewa w Krakowie 11 listopada przyszłego roku.

Justin Bieber w Polsce był tylko raz. W marcu 2013 roku wystąpił w Łodzi. Bilety rozeszły się jak ciepłe bułeczki. Tym razem kanadyjskiego wokalistę będzie można zobaczyć 11 listopada 2016 r. w Tauron Arenie w Krakowie. Będzie promował swój czwarty studyjny album, z którego pochodzą m.in. przebojowe single „What Do You Mean” i „Sorry”.

„Cierpliwość polskich fanów została wynagrodzona”

– Od dłuższego czasu otrzymywaliśmy setki wiadomości od polskich Beliebers z prośbą o ponowne zaproszenie Justina Biebera do Polski. Fanki artysty prześcigały się w pomysłach, jak zwrócić naszą uwagę. Za każdym razem, gdy ogłaszaliśmy koncert innego artysty, dziewczyny były pełne emocji. Cieszymy się, że w końcu cierpliwość polskich fanów Biebera została wynagrodzona – powiedział Janusz Stefański z agencji Prestige MJM, organizatora koncertu.

Bilety od 195 do 1000 zł

Bilety na koncert Justina Biebera w Polsce trafią do sprzedaży w najbliższy czwartek (17 grudnia) od godz. 10. Najtańsze kosztować będą 195 i 295 złotych, najdroższe 699 i 1000 złotych. Najwięcej będzie trzeba zapłacić za wejściówkę do Diamond Circle.

Dla członków fanklubu artysty zorganizowana zostanie przedsprzedaż. Potrwa od 11 do 16 grudnia na stronie Prestige MJM.

źródło:
Zobacz więcej