RAPORT

Imigranci na granicy z Białorusią

Justin Bieber znów wystąpi w Polsce. Koncert w Dzień Niepodległości

Bilety na koncert będą kosztować od 195 do 1000 złotych (fot. Victor Fraile / Stringer / Getty Images)
Bilety na koncert będą kosztować od 195 do 1000 złotych (fot. Victor Fraile / Stringer / Getty Images)

Justin Bieber przyjedzie do Polski w ramach trasy Purpose World Tour. Kanadyjski artysta zaśpiewa w Krakowie 11 listopada przyszłego roku.

Justin Bieber w Polsce był tylko raz. W marcu 2013 roku wystąpił w Łodzi. Bilety rozeszły się jak ciepłe bułeczki. Tym razem kanadyjskiego wokalistę będzie można zobaczyć 11 listopada 2016 r. w Tauron Arenie w Krakowie. Będzie promował swój czwarty studyjny album, z którego pochodzą m.in. przebojowe single „What Do You Mean” i „Sorry”.

„Cierpliwość polskich fanów została wynagrodzona”

– Od dłuższego czasu otrzymywaliśmy setki wiadomości od polskich Beliebers z prośbą o ponowne zaproszenie Justina Biebera do Polski. Fanki artysty prześcigały się w pomysłach, jak zwrócić naszą uwagę. Za każdym razem, gdy ogłaszaliśmy koncert innego artysty, dziewczyny były pełne emocji. Cieszymy się, że w końcu cierpliwość polskich fanów Biebera została wynagrodzona – powiedział Janusz Stefański z agencji Prestige MJM, organizatora koncertu.

Bilety od 195 do 1000 zł

Bilety na koncert Justina Biebera w Polsce trafią do sprzedaży w najbliższy czwartek (17 grudnia) od godz. 10. Najtańsze kosztować będą 195 i 295 złotych, najdroższe 699 i 1000 złotych. Najwięcej będzie trzeba zapłacić za wejściówkę do Diamond Circle.

Dla członków fanklubu artysty zorganizowana zostanie przedsprzedaż. Potrwa od 11 do 16 grudnia na stronie Prestige MJM.

Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:
Zobacz więcej