RAPORT

DEBATA W PARLAMENCIE EUROPEJSKIM PO WYROKU TK

Kochasz „Króla lwa” i szukasz drugiej połówki? Skorzystaj z „Disneylandu dla dorosłych”

Serwis jest dedykowany wszystkim fanom Disneya (fot. Paul Hubble/Getty Images)
Serwis jest dedykowany wszystkim fanom Disneya (fot. Paul Hubble/Getty Images)

Są portale randkowe dla pięknych, brzydkich i uczulonych na gluten. Dlaczego więc nie mielibyśmy szukać drugiej połówki, która zna na pamięć piosenki z bajek Disneya i imiona wszystkich animowanych księżniczek? Portal mousemingle.com to idealna propozycja dla samotnych Myszek Miki, które szukają swoich Minnie.

Preferencje seksualne, maile, daty urodzenia. Wyciekły dane milionów użytkowników serwisu randkowego

Największy na świecie internetowy serwis randkowy Adult Friend Finder padł ofiarą hakerskiego ataku. Dane 3,9 miliona użytkowników, w tym ich...

zobacz więcej

„Zwykłe portale randkowe nie rozumieją pasji, jaką darzymy wszystko, co jest związane z Disneyem. Ale my to rozumiemy. Ten serwis dedykujemy wszystkim fanom” – reklamuje się na swojej stronie serwis Mouse Mingle.

Jak bardzo kochasz Disneya?

– Inspirację wziąłem z innych stron, bo portale randkowe są dziś bardzo popularne. Widziałem m.in. strony zrzeszające miłośników roślin doniczkowych czy dostępne tylko dla rolników. Wtedy myślałem, że to żart – powiedział założyciel portalu Dave Tavres, który pracował jako inżynier w Disneylandzie.

– Nie jestem facetem, który podchodzi do kobiety i mówi: hej, jestem singlem. Trudno mi było znaleźć kobietę, która lubi Disneya tak, jak ja – dodał Tavres.

Na swoich profilach użytkownicy piszą m.in. o swoich ulubionych bajkach, piosenkach i postaciach Disneya. Mogą również dodawać ciekawostki. Strona jest aktywna od wtorku, a rejestracja jest bezpłatna.

Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:
Zobacz więcej