Wybory 2020

Jak głosować w wyborach prezydenckich [PORADNIK]

Kate Ryan, OMD i The Stranglers. Sylwester z Dwójką we Wrocławiu

Sześć godzin muzyki i szampańskiej zabawy, najpopularniejsze gwiazdy polskiej sceny muzycznej oraz znakomici wykonawcy z zagranicy. Tak będzie wyglądał wieczór 31 grudnia na antenie TVP2.

Przybywa widzów „Wiadomości” TVP1 i TVP Info. Programy Telewizji Polskiej liderami w swoich kategoriach

„Wiadomości” TVP1 są zdecydowanym liderem wśród programów informacyjnych. W listopadzie średnia widownia wieczornego serwisu Telewizji Polskiej...

zobacz więcej

Jak podczas ostatnich lat, tak i teraz „Sylwester z Dwójką” odbędzie się we Wrocławiu. To już tradycja. Realizowany z wyjątkowym rozmachem sylwestrowy koncert każdego roku śledzi kilkumilionowa widownia.

Tym razem podczas najgorętszej nocy w roku wrocławski Rynek rozbłyśnie wszystkimi kolorami Europy, stając się jej centrum. Wszystko rozpocznie się o godz. 20 i potrwa sześć godzin. Artyści polskiej sceny muzycznej i wykonawcy z zagranicy przeniosą widzów w muzyczną podróż przez cały kontynent. To ukłon w stronę Wrocławia, który już w styczniu oficjalnie stanie się Europejską Stolicą Kultury 2016.

Rodowicz, Podsiadło, Lady Pank

Na scenie wystąpi plejada muzycznych znakomitości: Maryla Rodowicz, Ewa Farna, Sarsa, Margaret, Andrzej Piaseczny, Lady Pank, Dawid Podsiadło, Feel, Hey, Ira, Varius Manx, Kasia Stankiewicz, Rafał Brzozowski, Ewelina Lisowska, Natalia Przybysz, Natalia Schroeder, Kasia Cerekwicka, Natalia Nykiel, Krzysiek Zalewski, Kasia Popowska, chór Sound’n’Grace, a także finaliści „The Voice Of Poland” (Krzysztof Iwaneczko, Ana Andrzejewska, William Prestigiacomo i Tobiasz Staniszewski).

Pojawią się także gwiazdy z zagranicy. Podczas „Sylwestra z Dwójką” zaśpiewają: Kate Ryan, zespół OMD i formacja The Stranglers. Koncert poprowadzi znane i lubiane trio z programu „The Voice of Poland”: Halina Mlynkowa, Tomasz Kammel i Maciej Musiał. Dołączy do nich nowa prowadząca „Pytania na Śniadanie” Marcelina Zawadzka.

Mamy rok 2015!!! Tysiące wrocławian bawiły się na Sylwestrze z Dwójką

Już jest! Mamy Nowy Rok 2015! Ten stary, który przyniósł nam wiele radości i ciekawych wydarzeń, przeszedł do historii. – Budujemy w tej chwili...

zobacz więcej

Kabarety i prywatka Europejczyków

Tradycyjnie nie zabraknie kabaretu. Widzów Dwójki bawić będzie duet: Ewa Błachnio z kabaretu Limo i Mikołaj Cieślak z Kabaretu Moralnego Niepokoju. Oprawę taneczną widowiska zapewni VOLT w choreografii Agustina Egurroli. Artystom będzie towarzyszyć zespół profesjonalnych muzyków – Pszona Band po przewodnictwem Krzysztofa Pszony, kierownika muzycznego programu „The Voice of Poland”. Wydarzeniom na scenie głównej towarzyszyć będzie szalona prywatka z udziałem młodych, barwnych, pełnych życia i otwartości na świat Europejczyków.

We Wrocławiu spotkają się po raz pierwszy. Podzielą się swoimi spostrzeżeniami na temat Polski, marzeniami na nadchodzący rok, opowiedzą, jak w ich krajach obchodzi się Sylwestra, a do domów zabiorą niezapomniane wspomnienia i wyjątkową atmosferę Wrocławia. Gospodarzem „europejskiej prywatki” będą Damian Michałowski z Radia ZET oraz Maciej Musiał. Atmosferę dodatkowo podgrzeje chór Sound’n’Grace i zespół bębniarzy.

Sms-y z życzeniami

„Sylwester z Dwójką” to także doskonała okazja, by powtórzyć sukces Social TV, znany widzom TVP2 m.in. z ostatniej edycji „Voice of Poland”. Uczestnicy Sylwestrowej zabawy będą mogli wysłać SMS-y z życzeniami noworocznymi, a następnie zobaczyć je na ekranie telewizora. Nie zabraknie także atrakcji dla Internautów. Zdjęciami z noworocznej imprezy będzie się można podzielić z widzami w całej Polsce. Najciekawsze, opublikowane na Facebooku fotografie trafią na ekrany.

źródło: