RAPORT

Pogarda

Beata Szydło: zwyciężyliśmy, bo byliśmy konsekwentni w podejmowaniu trudnych decyzji

Najnowsze

Popularne

– To był wspaniały czas. To, że jesteśmy i cieszymy się, to zasługa nas wszystkich. Nie udałoby się to, gdyby nie wasza praca i zaangażowanie. Nie byłoby sukcesu, gdyby nie decyzje, które podjął Jarosław Kaczyński – mówiła Beata Szydło, kandydatka Prawa i Sprawiedliwości na premiera. PiS według sondażu exit poll zdobył 39,1 proc głosów i wygrał wybory parlamentarne.

– Zwyciężyliśmy, bo byliśmy konsekwentni w podejmowaniu tych trudnych decyzji, które przed nami stanęły, które wytyczył przed nami prezydent Lech Kaczyński. Poszliśmy tą drogą i dzięki temu zwyciężyliśmy. Ciężko pracowaliśmy i byliśmy pokorni w stosunku do tego, jaka ta praca była – mówiła.

Jarosław Kaczyński do zmarłego brata: panie prezydencie, melduję wykonanie zadania

Przemówienie w sztabie PiS rozpoczął Jarosław Kaczyński. – Panie prezydencie, melduje wykonanie zadania – mówi, odwołując się jednak nie do...

zobacz więcej

„Nie możemy zmarnować nadziei”

Dodała, że tego sukcesu nie byłoby bez Polek i Polaków, którzy „podjęli się i powiedzieli jej partii czego oczekują i co jest dla nich najważniejsze”. – Teraz oddali na nas głosy i za to co chcemy wam serdecznie podziękować – powiedziała.

Powiedziała, że ona i członkowie PiS „są tacy sami jak rodacy” – Nie oderwaliśmy się od rzeczywistości, nie odtrąciliśmy nikogo. To jest nasz największy kapitał. Nie możemy o tym zapomnieć. Teraz gdy cieszymy się sukcesem, ta praca musi być kontynuowana, nie możemy zmarnować nadziei. Tak naprawdę trzeba wsiąść już może nie do szydłobusa, ale wsiąść i pojechać do Polaków i z nimi pracować. Jeśli nie będziemy z ludźmi, to nie będzie to dobra władza. Jest zbyt dużo ważnych rzeczy do zrobienia w Polsce – powiedziała.

Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:
Zobacz więcej