RAPORT

Rosja gotowa do inwazji na Ukrainę

Eksperci i Twitter pozytywnie o Adrianie Zandbergu. „Będzie z niego bardzo ciekawy polityk”

Eksperci, którzy przysłuchiwali się debacie partyjnych liderów w studiu TVP Info, nie wskazują jednoznacznego zwycięzcy wczorajszego pojedynku. Jak jednak podkreślają, osobą, która pozytywnie zaskoczyła na tym spotkaniu, był Adrian Zandberg z partii Razem.

Córka Kopacz, weterynarze i uchodźcy, którzy nie chcą do Polski. Przedwyborcza debata liderów w TVP już za nami

zobacz więcej

– Najbardziej zyskał na debacie ten, który ma chyba najmniej szans, jeśli w ogóle jakieś, czyli pan Zandberg z Partii Razem. Po pierwsze zaistniał, a po drugie wydaje się, że będzie z niego bardzo ciekawy polityk – oceniła dr Ewa Pietrzyk-Zieniewicz w studiu TVP Info chwilę po debacie.

Głosów ekspertów, którzy pozytywnie oceniły występ Adriana Zandberga z partii Razem na wtorkowej debacie wyborczej, było więcej. Tak twierdzi m.in. specjalista ds. wizerunku Zbigniew Lazar. Zbigniew Lazar mówił, że mimo „miałkości i dość sztywnej formy” takie debaty są potrzebne w życiu publicznym, bo mogą kreować nowe polityczne „gwiazdy” lub trendy, o których się mówi.

Według niego przykładem jest właśnie mało znany dotąd Adrian Zandberg z Partii Razem. Lazar ocenia, że miał on kilka trafnych stwierdzeń i dobrze punktował swoich rywali.

Także na Twitterze występ Adriana Zandberga był raczej dobrze oceniany.

Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:
Zobacz więcej