RAPORT

Pogarda

Kopacz czy Szydło? Dziś w TVP Info i TVP1 „Rozmowa o Polsce”. Zapraszamy o godz. 20

Najnowsze

Popularne

Ostatnia kampanijna prosta przed nami, co oznacza, że przyszedł czas na bezpośrednie starcie liderek największych partii. Obecna premier Ewa Kopacz z PO i kandydatka PiS na szefową rządu Beata Szydło spotkają się dziś w telewizyjnym studiu o godzinie 20. Dyskusja będzie transmitowana na antenach TVP Info i TVP1. Zapraszamy! Relacja z „Rozmowy o Polsce” na żywo w portalu tvp.info i na Twitterze pod #wybory2015.

Stanowisko TVP: audycja „Beata Szydło – Ewa Kopacz. Rozmowa o Polsce” nie jest debatą

– Trzeba wyraźnie podkreślić, że audycja „Beata Szydło – Ewa Kopacz. Rozmowa o Polsce” nie jest debatą w rozumieniu art.120 § 1 Kodeksu wyborczego,...

zobacz więcej

Program „Beata Szydło-Ewa Kopacz. Rozmowa o Polsce” poprowadzą Piotr Kraśko, Justyna Pochanke i Dorota Gawryluk. Jego idea jest efektem porozumienia trzech stacji telewizyjnych z Komitetami Wyborczymi PiS i PO.

Trzy bloki

Dyskusja ma być podzielona na trzy bloki tematyczne: sprawy gospodarcze i społeczne, polityka zagraniczna i obronność oraz ustrój państwa i polityka. Na koniec Ewa Kopacz i Beata Szydło podsumują to spotkanie.


Relację z „Rozmowy o Polsce” obserwuj na żywo na Twitterze tvp.info

Każdy z prowadzących dziennikarzy zada uczestniczkom po trzy pytania. W dyskusji przewidziana będzie możliwość interakcji, czyli zadawania pytań i odnoszenia się do wypowiedzi. Po każdym bloku będzie jedno pytanie dla każdej ze stron.

Eksperci ważą szanse w dyskusji Kopacz-Szydło: kandydatce PiS wystarczy remis, dla premier to „być albo nie być”

– To nie jest tak, że jeśli zremisuje tę debatę Platforma Obywatelska będzie miała szansę na wygraną. Musi tylko wygrać, bo inaczej nie tylko PO...

zobacz więcej

Ile sekund?

Na pytanie będzie 30 sekund, 60 sekund na odpowiedź i 30 sekund na ripostę. Riposta na ripostę to kolejne 30 sekund. Dyskusja będzie się odbywała „na stojąco”. Prezes Beata Szydło będzie stała po lewej stronie, premier Ewa Kopacz - po prawej.

Zaraz po programie „Beata Szydło-Ewa Kopacz. Rozmowa o Polsce” w programie „Tomasz Lis na żywo” w TVP2 spotkają się liderzy pozostałych komitetów wyborczych startujących w wyborach.

teraz odtwarzane
Przygotowania do „Rozmowy o Polsce”

Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:
Zobacz więcej