RAPORT:

KORONAWIRUS: MAPY, STATYSTYKI, PORADY

Programy wyborcze w TVP1. Rozlosowano terminy rozmów i kolejność wystąpień liderów w debacie

Studio przed debatą prezydencką w maju br.; spotkanie poprowadził Krzysztof Ziemiec (fot. TVP/Ireneusz Sobieszczuk)
Studio przed debatą prezydencką w maju br.; spotkanie poprowadził Krzysztof Ziemiec (fot. TVP/Ireneusz Sobieszczuk)

W środę 21 października odbędzie się w TVP1 Debata, do której zostali zaproszeni liderzy ośmiu ogólnopolskich komitetów wyborczych – Prawa i Sprawiedliwości, Platformy Obywatelskiej, Partii Razem, KORWiN, Polskiego Stronnictwa Ludowego, Zjednoczonej Lewicy, „Kukiz'15” i Nowoczesnej Ryszarda Petru.

80 minut starcia na wyborczym ringu. Zobacz całą debatę Komorowski-Duda

Andrzej Duda i Bronisław Komorowski przez ponad 80 minut spierali się na antenie TVP o wizję Polski.

zobacz więcej

Debata w Jedynce rozpocznie się o godz. 20.25 i potrwa 100 minut. W dyskusji poruszone zostaną sprawy społeczno-gospodarcze, kwestie polityki zagranicznej i bezpieczeństwa oraz zagadnienia z zakresu konstytucji i ustroju państwa.

W poniedziałek w siedzibie TVP, podczas spotkania z przedstawicielami 8 komitetów wyborczych, które zarejestrowały swoje listy we wszystkich okręgach wyborczych w wyborach do Sejmu, dokonano losowania miejsc, które w audycji zajmą liderzy, oraz kolejności ich wystąpień w poszczególnych częściach Debaty.

Liderzy w „Polityce przy kawie”

Podczas poniedziałkowego spotkania przedstawicieli TVP z przedstawicielami 8 komitetów wyborczych rozlosowano również terminy wywiadów z liderami tych komitetów w „Polityce przy kawie” emitowanej na antenie TVP1 o godz. 8.15. Liderzy będą gościć w studiu tego programu w dniach 12-15 i 19-22 października.

Program w formule „jeden na jeden” poprowadzą: Justyna Dobrosz-Oracz lub Małgorzata Serafin. Wylosowano następujące terminy wywiadów z przedstawicielami poszczególnych komitetów: 12 października – KORWiN, 13 października – PiS, 14 października – PO, 15 października – Partia Razem, 19 października – „Kukiz’15”, 20 października – Nowoczesna, 21 października – PSL i 22 października – Zjednoczona Lewica.

Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło: