1 nowa wiadomość

Polska gromi Gibraltar 8:1 w meczu na Narodowym [RELACJA]

(fot. PAP/Bartłomiej Zborowski)

Piłkarze reprezentacji Polski rozgromili na Stadionie Narodowym w Warszawie najsłabszy w grupie D Gibraltar 8:1 w meczu eliminacyjnym do mistrzostw Europy 2016.

Równo rok temu biało-czerwoni pokonali tego rywala 7:0.
Nie musisz odswieżać strony.
Relacja live odświeża się automatycznie.
22:39 07.09.2015
Szkocja przegrała 2:3 z Niemcami w Glasgow, a Irlandia pokonała 1:0 Gruzję w Dublinie.
22:34 07.09.2015
To już jest koniec. Polska gromi Gibraltar 8:1.
22:29 07.09.2015
Gosling i jest honorowa bramka dla Gibraltaru! Fani gości potrafią cieszyć się małymi rzeczami.
22:23 07.09.2015
Na trybunach zabrzmiał Mazurek Dąbrowskiego.
22:22 07.09.2015
Zmiana w drużynie Gibraltaru. Lopez wchodzi za Casciaro.
22:18 07.09.2015
Gibraltar odpowiedział trzema groźnymi akcjami. Fabiański na posterunku. Brawo dla gości za ducha sportu!
22:16 07.09.2015
22:15 07.09.2015
Bartosz Kapustka ma wejście smoka. Po tym jak wszedł po około jedenastu minutach za Błaszczykowskiego, strzela bramkę na 8:0. Wymarzony debiut w kadrze.
22:14 07.09.2015
Arek Milik show. Wykorzystał podanie od Grosickiego z prawej strony i po raz drugi pokonał bramkarza gości. Prowadzimy już 7:0!
22:11 07.09.2015
Rzadki obrazek tego wieczoru. Łukasz Fabiański zmuszony do interwencji. Z tyłu nadal mamy czyste konto.
22:07 07.09.2015
Robert Lewandowski w 66 minucie dziękuje kolegom za grę. W jego miejsce Piotr Zieliński.
22:04 07.09.2015
Niemcy w Glasgow także nie próżnują. Ilkay Gündoğan i prowadzą 3:2 ze Szkotami.
22:00 07.09.2015
Błaszczykowski wymierza karę. Strzał w lewy dolny róg i jest już 6:0 dla Polaków.
A z trybuny prasowej wyglądało to mniej więcej tak...
21:59 07.09.2015
Robert Lewandowski padł po faulu na polu karnym. Mamy jedenastkę!
21:57 07.09.2015
Wracamy na Narodowy. Arek Milik i jest już 5:0! A prostopadłe podanie otrzymał od Grzegorza Krychowiaka.
21:48 07.09.2015
Jeśli Niemcy zremisują dziś ze Szkocją, to Polska będzie liderem grupy D ze względu na korzystniejszy bilans bramek. Chyba, że... wydarzy się kataklizm i stracimy cztery bramki, nie zdobywając żadnej.
Szkoci podejmują mistrzów świata w Glasgow (fot. PAP/EPA/ROBERT PERRY)
Rozpoczęła się druga połowa. Trwa ostrzał bramki gości.
21:42 07.09.2015
Tymczasem nasi grupowi rywale Szkoci w Glasgow remisują 2:2 z Niemcami.
21:43 07.09.2015
21:37 07.09.2015
Robert Lewandowski już przeszedł do historii, choć ma całą drugą połowę na śrubowanie rekordu. Jest najbardziej bramkostrzelnym polskim piłkarzem w kwalifikacjach Euro:) no to za niecały rok czekamy na to samo, ale juz w finałach ;)
21:34 07.09.2015
Zakończyła się pierwsza połowa.
21:23 07.09.2015
Polacy mogą dziś odnieść najwyższe zwycięstwo w historii. Przypomnijmy, że wiosną 2009 roku biało-czerwoni pokonali aż 10:0 San Marino. Mecz w Kielcach nie pomógł jednak w awansie do MS 2010.
21:14 07.09.2015
Brasiliana na boisku! Już 4:0! Znów Lewy na ustach całej Polski! Tylko komu zadedykuje drugiego gola? :)
21:13 07.09.2015
Robert Lewandowski swoją bramkę zadedykuje pewnie żonie Annie, która 7 września ma urodziny. :)
Robert Lewandowski w akcji (fot. PAP/Bartłomiej Zborowski)
21:10 07.09.2015
Mecz toczy się głównie na połowie Gibraltaru. Za bramką gości wisi znany z polskich stadionów transparent "Uwolnić Maćka". Kibice wspierają w ten sposób Macieja Dobrowolskiego, który kilkanaście miesięcy czeka w areszcie na proces.
21:04 07.09.2015
19. minuta meczu i Robert Lewandowski zdobywa trzecią bramkę. Zapowiada się ostre strzelanie. Kibice jednak reagują dość sennie na grę biało-czerwonych.
21:00 07.09.2015
Grosicki po raz drugi! Jest już 2:0!
Kamil Grosicki (fot. PAP/Bartłomiej Zborowski)
20:57 07.09.2015
Osiem minut i starczy! Robert Lewandowski znakomicie podał w pole karne do Kamila Grosickiego, a ten posłał piłkę do siatki! 1:0 w Warszawie!
20:55 07.09.2015
1:0 dla Polski!!!!!
20:52 07.09.2015
Gibraltar nie przyjechał tylko się bronić, pierwsze minuty i dwie niezłe akcje. Jednym słowem Kopciuszek chce potańczyć...
20:46 07.09.2015
Gramy i już Polacy atakują bramkę rywali! Gospodarze chcą strzelić gola jak najszybciej, żeby zaoszczędzić nam nerwów. I słusznie.
20:44 07.09.2015
Owacyjnie powitani goście z Półwyspu Iberyjskiego. Niestety kibiców nie przybyło... Górne sektory niemal puste.
20:38 07.09.2015
Polska bez niespodzianek w składzie! Łukasz Fabiański - Paweł Olkowski, Kamil Glik, Łukasz Szukała, Maciej Rybus - Grzegorz Krychowiak, Krzysztof Mączyński, Kamil Grosicki, Jakub Błaszczykowski - Arkadiusz Milik, Robert Lewandowski.