RAPORT

KORONAWIRUS: MAPY, STATYSTYKI, PORADY

Tureccy sklepikarze zaatakowali irlandzkiego turystę. Nie wiedzieli, że to bokser... [WIDEO]

Irlandczyk obronił się przed napastnikami (fot. YouTube.com/MajorBeatdown)

Pewien pochodzący z Kuwejtu Irlandczyk spędzał wakacje w Turcji. Czas mijał mu sennie do chwili, gdy postanowił wejść do jednego ze sklepów w Stambule. Tam niechcący zrobił bałagan, za co został zaatakowany kijami przez kilkunastu sklepikarzy. Ci nie wiedzieli jednak, że mają do czynienia z... zawodowym bokserem – donosi serwis Hurriyet Daily News.

Polski sędzia pobity w ringu w Zagrzebiu. Związek: będziemy go bronić [WIDEO]

Sędzia bokserski Maciej Dziurgot pobity w ringu podczas młodzieżowych mistrzostw Europy w Zagrzebiu. Pięściami zaatakował go Chorwat Vido Loncar,...

zobacz więcej

Do bijatyki, którą dzięki nagraniom z kamer przemysłowych nagłośniły lokalne media, doszło w Aksaray, jednej z dzielnic Stambułu. Mohammed Fadel Dobbous, urodzony w Kuwejcie obywatel Irlandii, przechadzał się miejscowymi uliczkami, gdy postanowił wejść do sklepu po butelkę wody.

Butelki na podłodze

Traf chciał, że wchodząc do środka potrącił drzwiami ustawione jedna na drugiej butelki, które rozsypały się po podłodze. To rozwścieczyło właściciela marketu, który podleciał do klienta z kijem. Natychmiast, niczym z podziemi, wokół turysty zjawiło się też kilkunastu innych sklepikarzy, którzy chcieli wesprzeć kolegę.

Mężczyźni rzucili się na Irlandczyka z kijami, aby go przepędzić. Nie wiedzieli jednak, że to zawodowy bokser, który po kolei zaczął ich okładać. Ci zamroczeni kolejno się wycofywali. Ostatecznie to turecki gość przepędził napastników, wzbudzając zachwyt tureckich internautów, którzy w sieci zaczęli rozsyłać filmik z bijatyką. Podkreślano w komentarzach, że sklepikarze często stawiają się ponad prawem i chcą sami wymierzać sprawiedliwość, gdy coś nie dzieje się po ich myśli.

<

źródło:
Zobacz więcej