Kanye West śpiewa „Bohemian Rhapsody”. Internauci są bezlitośni: Freddie przewraca się w grobie

Freddie Mercury śpiewał „Bohemian Rhapsody” w zdecydowanie inny sposób. Jaka byłaby jego reakcja na występ rapera? (fot. youtube.com/Matthew Battle)

Kanye West ma sporą grupę fanów, jednak wykonanie coveru utworu „Bohemian Rhapsody” legendarnego zespołu Queen raczej nie przyczyni się do zwiększenia ich grona. W internecie coraz większą popularnością cieszy się nagranie, które zestawia jego wersję z oryginałem. Wśród komentarzy można przeczytać m.in., że „Freddie Mercury przewraca się w grobie”.

Weekendowy występ rapera na festiwalu Glastonbury 2015 z pewnością wzbudził spore kontrowersje. Jeszcze zanim do niego doszło, około 150 tys. osób podpisało petycję, która domagała się, by artysta nie wystąpił na festiwalu. Nie udało się i Kanye West pojawił się na scenie. Muzyk wykazał się nie lada odwagą – jego interpretacja jednego z największych przebojów Queen stała się hitem sieci. Niestety nie takiej popularności spodziewał się znany z wielkiego ego Kanye West.

Jak zareagowałby autor legendarnego hitu? Być może dokładnie tak, jak na nagraniu, które cieszy się sporą popularnością w sieci.

Sorry....no contest: Kanye West vs. Freddie MercuryWant more of the best classic rock? >> Q1043.COM/LISTEN

Posted by Q104.3 FM on 29 czerwca 2015


Kanye West VS Freddie Mercury: "Bohemian... przez babykute-dhxd

źródło:
Zobacz więcej