RAPORT

Rosja gotowa do inwazji na Ukrainę

„Dorwę się do jego ucha!”, „czy on w ogóle ćwiczy?”. Romney i Holyfield na ring!

Nie jest to walka stulecia jak Manniego Pacquiao z Floydem Mayweatherem, ale starcie byłego kandydata na prezydenta z byłym mistrzem boksu wagi ciężkiej brzmi również interesująco. Mitt Romney i Evander Holyfield skrzyżują rękawice w szczytnym celu.

Mayweather – Pacquiao walką stulecia. Co najmniej siódmą. „Tygrys” ma swojego faworyta

zobacz więcej

Były gubernator stanu Massachusetts, 68-letni Mitt Romney i legenda boksu, 52-letni Evander Holyfield spotkają się na ringu w piątek w Salt Lake City. – Czy on w ogóle ćwiczy? Jestem dla niego za szybki – drażnił Holyfield przeciwnika podczas oficjalnego ważenia.

– Jak się dorwę do jego ucha, to będę groźny – odpowiedział mu Romney, nawiązując do słynnej walki Holyfielda z Tysonem z 1997 r., gdy „Bestia” odgryzła Evanderowi fragment ucha.

Szaleństwo przed walką stulecia. 180 tys. dolarów za bilety na starcie Mayweathera z Paquiao

Zaledwie tysiąc biletów udostępnili w zeszłym tygodniu organizatorzy odbywającej się 2 maja walki bokserskiej między Floydem Mayweatherem i Mannym...

zobacz więcej

W szczytnym celu

Pojedynek odbędzie się w ramach zbiórki funduszy na leczenie wad wzroku osób z krajów rozwijających się. Według amerykańskiej organizacji Charity Vision dochód z walki wyniesie ok. 1 miliona dolarów.

Pieniądze przekazane zostaną na zakup m.in. sprzętu medycznego i operacje chirurgiczne.

Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:
Zobacz więcej