RAPORT

KORONAWIRUS: MAPY, STATYSTYKI, PORADY

Muzycy z U2 w przebraniu zagrali na stacji metra. Ludzie pędzili obok

Początkowo nikt nie zwracał uwagi na grupę muzyków, którzy rozłożyli sprzęt na jednej z nowojorskich stacji metra. Nawet gdy zaczęli śpiewać, ludzie pędzili do kolejki, zamiast obejrzeć występ. Dopiero po dłuższej chwili pasażerowie zorientowali się, że stoją przed nimi przebrani członkowie legendarnej irlandzkiej grupy U2.

Każda fanka U2 marzy o takich oświadczynach [WIDEO]

Te oświadczyny nie mogły być lepsze. Romantyczny spacer? Jest. Ulubiony zespół? Jest. Pełne zaskoczenie dziewczyny? Jak najbardziej. A do tego...

zobacz więcej

Wszystko zaczęło się w listopadzie 2014 roku. Zespół U2 musiał wtedy zrezygnować z występu w jednym z najpopularniejszych talk-show w USA – „The Tonight Show”, emitowanego przez stację NBC „na żywo” z nowojorskiego Rockefeller Center. Powodem absencji był rowerowy wypadek lidera grupy – Bono, który połamał kilka kości.

Ale w piątek muzycy przybyli do Nowego Jorku, aby w końcu wziąć udział w programie. Gospodarz audycji, komik Jimmy Fallon namówił U2 na nietypowy występ. W przebraniu wyszli na pobliską stację metra Grand Central Station i zaczęli koncert.

Gdy nieco fałszując zaśpiewali jeden ze swoich hitów „I Still Haven’t Found What I’m Looking For” nikt nie zwrócił na nich uwagi. Ludzie pędzili do kolejki, choć tuż obok nich stały gwiazdy światowej muzyki. Dopiero jak muzycy zrzucili przebrania i zaczęli śpiewać normalnie, zebrał się wokół nich tłum ludzi. Po występie muzycy wrócili do studia.

Ostrożnie na rowerze

Wcześniej Jimmy Fallon wraz ze swoją ekipą i Bono przygotował klip zapowiadający występ muzyków w „The Tonight Show”. Nawiązuje on do wypadku Bono z ubiegłego roku:

Bono gets back on a bike for the first time since his accident.

Posted by The Tonight Show Starring Jimmy Fallon on Friday, May 8, 2015

źródło:
Zobacz więcej