Współpracowali z legendami muzyki. Zagrali koncert z gwiazdami rocka. Glassesboys podbijają świat

Glassesboys, czyli Jarosław Bobowik i Tomasz Wnuk mogą stać się polskim towarem rozpoznawczym na międzynarodowej scenie muzycznej. Współpracowali z licznymi artystami i występowali na największych scenach. W studiu TVP Info zdradzili swój sposób na sukces.

Snoop Dogg nagrał piosenkę z Polką

Młoda polska piosenkarka Iza Lach śpiewa ze słynnym amerykańskim raperem Snoop Doggiem. Do internetu trafiło wspólne nagranie pary artystów – „Set...

zobacz więcej

– Udaje nam się zrealizować wszystkie cele, jakie sobie wyznaczyliśmy – powiedział TVP Info Jarosław Bobowik, z zespołu Glassesboys. Polski duet tworzący muzykę elektroniczną podbija światowe rynki muzyczne. Współpracowali z takimi gwiazdami, jak np. Snoop Dogg. Ostatni sukces polaków to występ przed koncertem amerykańskiej super grupy rockowej Thirty Seconds To Mars.

– Jeszcze niedawno rozmawialiśmy, że chcielibyśmy grać przed koncertem rockowej gwiazdy i udało się nam – powiedział TVP Info, Tomek Wnuk z zespołu Glassesboys.

To był zaszczyt zostać wybranym jako support Thirty Seconds to Mars! Dziękujemy za super atmosferę podczas naszego wystę...

Posted by Glassesboys on 4 maja 2015

źródło:
Zobacz więcej