RAPORT

DEBATA W PARLAMENCIE EUROPEJSKIM PO WYROKU TK

Kukiz przerywa kampanię z powodu choroby ojca. Odwołane spotkanie w Olsztynie

Paweł Kukiz przerywa kampanię (fot. facebook.com/Paweł Kukiz/PAP/Radek Pietruszka)
Paweł Kukiz przerywa kampanię (fot. facebook.com/Paweł Kukiz/PAP/Radek Pietruszka)

„Muszę przerwać kampanię i jechać do mojego Ojca (...). Bardzo przepraszam Olsztynian” – napisał na swoim profilu na Facebooku Paweł Kukiz, który miał się dziś spotkać z wyborcami w stolicy Warmii i Mazur. Kandydat na prezydenta poprosił też o modlitwę w intencji zdrowia ojca.

Kukiz do Korwin-Mikkego: jeżeli pan zostanie królem, to ja się z wyborów wycofam. Zobacz całą debatę TVP1

Ostra krytyka konkurentów, surowa ocena sytuacja w Polsce i zaskakujące gadżety: tak wyglądała debata prezydencka w TVP1. Kandydaci dyskutowali w...

zobacz więcej

„Osoby wierzące proszę o modlitwę w intencji zdrowia mojego taty. Wiem, że modlitwa bardzo pomaga, a ja strasznie chciałbym, żeby był świadkiem naszego sukcesu, bo w ogromnej mierze jest jego współtwórcą. Dziękuję wam” – napisał Kukiz na Facebooku.

Muszę przerwać kampanię i jechać do mojego Ojca. Miłość do Polski zawdzięczam Jego wychowaniu. Bardzo przepraszam...

Posted by Paweł Kukiz on Wednesday, 6 May 2015


Tadeusz Kukiz jest lekarzem, przez prawie trzydzieści lat kierował oddziałem chorób wewnętrznych w szpitalu w Niemodlinie i kierował tamtejszym Kołem Polskiego Towarzystwa Lekarskiego. Jest też popularyzatorem historii i kultury Kresów.

W roku 2012 został uhonorowany przez ministra kultury i dziedzictwa narodowego Brązowym Medalem „Zasłużony Kulturze Gloria Artis”. W roku 2013 został laureatem XII edycji Nagrody IPN Kustosz Pamięci Narodowej.

9 maja skończy 83 lata.

Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:
Zobacz więcej