„Nie jestem diabłem”. Księża werbiści modlą się za Roberta Biedronia

Prezydent Słupska Robert Biedroń (fot. Wikipedia)

Nad prezydentem Słupska czuwa Opatrzność Boża, a to za sprawą księży werbistów z Laskowic Pomorskich. Postanowili codziennie odprawiać siedem mszy świętych w jego intencji. – Nie jestem diabłem. Czuję się jak anioł, któremu rosną skrzydła – mówi portalowi tvp.info Robert Biedroń.

Prezydenta o mszach w jego intencji poinformowali internauci. – Dostałem na pocztę zdjęcie ogłoszenia zrobionego z telefonu komórkowego. To miłe, że ktoś modli się za mnie – mówi portalowi tvp.info Biedroń. Internauci na Facebooku komentują, że modlitwy te mają nawrócić prezydenta. – Nie jestem diabłem. Czuję się jak anioł, któremu rosną skrzydła – podkreśla prezydent Słupska.Za każde wsparcie serdecznie dziękuję.

Posted by Robert Biedroń on 24 marca 2015

Robert Biedroń stanie na ślubnym kobiercu? „Ma pan uroczy, po prostu zniewalający uśmiech”

„Nie będę ukrywać, że chciałabym, aby został pan w Słupsku jak najdłużej, ale jeśli w przyszłości zdecyduje się pan kandydować na stanowisko...

zobacz więcej

Modlitwa o pieniądze

„Za każde wsparcie serdecznie dziękuję” – napisał na Facebooku prezydent Słupska, jednak jak przyznaje w rozmowie z portalem tvp.info wolałby, aby księża modlili się o finansowe wsparcie Słupska. – Jeżeli miałbym prosić o intencję, to o wyciągnięcie miasta z długu – mówi Biedroń.

źródło:
Zobacz więcej