RAPORT

KORONAWIRUS: MAPY, STATYSTYKI, PORADY

Prezenter rosyjskiej telewizji liczył na romantyczny wieczór, a obudził się wykastrowany

Dmitry Nikolaev przebywa w szpitalu (fot. LifeNews)

Dmitry Nikolaev poznał w barze tajemniczą blondynkę, z którą po krótkiej konwersacji udał się do pobliskiej sauny. Tam para postanowiła przypieczętować swoją znajomość alkoholem i czułymi pocałunkami. 30-latek stracił przytomność, a gdy się ocknął, okazało się, że jest cały zakrwawiony i… ktoś uciął mu jądra.

Trynkiewicz chce chemicznej kastracji?

zobacz więcej

– Poznałem tę kobietę w barze. Następnie pojechaliśmy taksówką do sauny, wypiłem piwo i dalej nic nie pamiętam – opowiadał prezenter rosyjskiej telewizji lokalnym mediom.

Gdy tylko mężczyzna dotarł do szpitala, lekarze wykonali badania toksykologiczne, z których wynika, że był pod wpływem silnych narkotyków. Chirurdzy stwierdzili, że jego jądra zostały usunięte z niezwykłą precyzją. – Z całą pewnością zabieg przeprowadziła osoba, która nie robiła tego po raz pierwszy – powiedzieli.

Ofiara handlarzy organami

Rosyjscy policjanci uważają, że Dmitry stał się ofiarą grupy przestępczej handlującej ludzkimi organami.

– Gdy obudziłem się zakrwawiony i obolały, myślałem, że ktoś mnie jedynie okaleczył. W szpitalu okazało się jednak, że ktoś mnie wykastrował – powiedział mężczyzna.

W szpitalu Nikolaev przeszedł operację. Lekarze musieli pozszywać obszerne rany. Charakter cięć wskazuje na to, że drastycznego zabiegu dokonał lekarz lub weterynarz – stwierdzili opiekujący się mężczyzną medycy.

źródło:
Zobacz więcej