RAPORT

Pogarda

Jim Carrey na „czeskich Oscarach”? Organizatorzy nie zdemaskowali oszusta

Najnowsze

Popularne

Kanadyjski aktor i komik, Jim Carrey, miał pojawić się na gali wręczenia Czeskich Lwów, prestiżowych nagród filmowych, zwanych czeskimi Oscarami. Byli o tym przekonani organizatorzy, z którymi mieli się skontaktować współpracownicy aktora. Carrey pojawił się na scenie, ale szybko okazało się, że to oszust.

Od śmiechu do łez. Dlaczego tak wielu komików cierpi na depresję?

Robin Williams, jeden z najsłynniejszych aktorów komediowych, został znaleziony w swoim domu w Tiburon w Kalifornii w poniedziałek, 11 sierpnia....

zobacz więcej

Galę, która odbyła się w filharmonii Rudolfinum w Pradze na dzień przed wręczeniem Oscarów w Los Angeles, na żywo transmitowała czeska telewizja. Po wyjściu na scenę, „Carreya” przywitano oklaskami. Mężczyzna pomachał publiczności, obsypał się złotym konfetti i zszedł ze sceny. Jednak fani aktora niemal natychmiast zauważyli, że na scenie zamiast Carreya pojawił się oszust.

Fałszywy aktor przyszedł na galę z tłumaczem i ochroną. Organizatorzy wyjaśniają, że nic nie wskazywało na jakikolwiek podstęp. Oszust, któremu nie zapłacono żadnych pieniędzy, nie został jeszcze zdemaskowany.

„Zobaczcie, jestem bardziej interesujący niż Oscary” – napisał na swoim Twitterze prawdziwy Jim Carrey, gwiazdor „Maski”, „Ace Ventury”, „Truman Show” czy „Bruce’a Wszechmogącego”.

Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:
Zobacz więcej