RAPORT

Pogarda

Fatalna pomyłka: 12-latek miał zagrać biblijną postać, ale pomylił Józefów...

12-latek był pewien, że dostał rolę Józefa Stalina (fot. Facebook)
12-latek był pewien, że dostał rolę Józefa Stalina (fot. Facebook)

Najnowsze

Popularne

Uczeń z Petersburga miał zagrać rolę biblijnego Józefa, jednak wkroczył na scenę w dość osobliwym przebraniu... wyglądał jak Józef Stalin. Historia stała się viralem wśród rosyjskich internautów po tym, jak ojciec chłopca opisał ją na Facebooku. Okazało się, że doszło do nieszczęśliwej pomyłki.

Święta za kratami. Same kolędy nie wystarczą, więźniarki tęsknią za rodziną

Ci, którzy w święta muszą pracować, wiedzą jak bardzo dokucza wtedy brak bliskich. Ale każdy dyżur kiedyś się skończy. Gorzej, gdy w perspektywie...

zobacz więcej

„Wczoraj mój 12-letni syn uczestniczył w szkolnej sztuce. Wcześniej powiedział, że dostał rolę Józefa Stalina, który miał powiedzieć coś do jakiejś kobiety. Nie byliśmy zaskoczeni, na przestrzeni lat zagrał wiele ról w szkolnych przedstawieniach, w tym epicką rolę arbuza” – napisał Facebooku ojciec chłopca, Fedor Gavrichenko.

Post użytkownika Fedor Gavrichenko.

Frąckowiak, Jeżowska, Lipowska, Rybiński, czyli jak gwiazdy spędzają święta. Wyjątkowa Wigilia w TVP Info

– Wierzyłam w świętego Mikołaja, ale kiedyś zobaczyłam u niego takie same buty, jakie wcześniej kupił sobie mój tata i zastanawiałam się, czy...

zobacz więcej

Rodzice chłopca robili wszystko, aby przygotować syna do roli – zadbali o każdy szczegół starannie dobranej garderoby.

Jednak tuż przed spektaklem okazało się, że wcale nie chodziło o Józefa Stalina, ale o biblijną postać Józefa. Niestety nie było już czasu na zmianę stroju. 12-latek wszedł na scenę w kostiumie dyktatora i oznajmił Maryi Dziewicy, że została obdarzona boskim dzieckiem za sprawą Ducha Świętego.  

Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:
Zobacz więcej