RAPORT

KORONAWIRUS: MAPY, STATYSTYKI, PORADY

Kolejny spalony samochód w Gdańsku. To już 45. auto w tym roku

Znów spłonął samochód w Gdańsku. To już 45. auto, które spłonęło w tym roku w Gdańsku. W nocy z niedzieli na poniedziałek również doszło do podpalenia. Policja powołała wtedy specjalną grupę, która ma ustalić sprawców tych zdarzeń.

W Gdańsku spłonął 44 samochód. Policja powołała specjalną grupę śledczą

To już 44 samochód, który spłonął w tym roku w Gdańsku. W nocy z niedzieli na poniedziałek straż pożarna interweniowała we Wrzeszczu, gdzie w...

zobacz więcej

Tym razem auto spłonęło w samym centrum miasta przy Angielskiej Grobli. Przyczynę pożaru ustala policja, ale wszystko wskazuje na to, że ktoś celowo podłożył ogień. To już 45 auto, które w tym roku spaliło się w Gdańsku.

Do poprzedniego podobnego pożaru doszło w niedzielę wieczorem, we Wrzeszczu. Policja dotychczas złapała trzech sprawców podpaleń.


„Na razie nie wiążemy sprawcy z wcześniejszymi podpaleniami ”

– Podłożem tych zdarzeń są prawdopodobnie porachunki pomiędzy osobami, które są już notowane przez policję – takie są wstępne ustalenia. Staramy się ustalić, kim jest sprawca tego kolejnego podpalenia. Na razie nie wiążemy go z wcześniejszymi podpaleniami – mówił w TVP Info rzecznik Prasowy Komendanta Głównego Policji inspektor Mariusz Sokołowski.

teraz odtwarzane
Święta w drodze – policja wzmaga kontrole kierowców

źródło:
Zobacz więcej