RAPORT

Propozycja podziału Ukrainy? Sikorski na cenzurowanym

Z dystansem do samego siebie. Donald Tusk wystąpił w... kabarecie

Najnowsze

Popularne

– Bardzo smutno, że pan wyjeżdża, bo ludzie nie będą się tak śmiali – powiedział Tusk, nawiązując do skeczu, w którym kabareciarz Robert Górski w roli premiera także udawał się w podróż. Skecz z udziałem Tuska wyemitowano we wtorek w „Kabaretowej Nocy Listopadowej” na antenie TVP2.

„Pani nie odmówię”. Młody Donald Tusk w studiu TVP [WIDEO]

zobacz więcej

Ostatni skecz z cyklu „Posiedzenie rządu” zakończył się dość wyjątkowo, bowiem wziął w nim udział pierwowzór granego przez Roberta Górskiego premiera, czyli Donald Tusk.

– Przez kilka ostatnich lat mieliście państwo okazję oglądać skecze „Posiedzenie rządu”. Nie było nic lepszego w telewizji – powiedział Donald Tusk, który wystąpił na końcu skeczu u boku Roberta Górskiego.

– Bardzo smutno, że pan wyjeżdża, bo ludzie nie będą się tak śmiali. Ja wyjeżdżam, w związku z tym też się będą mniej śmiali. Ze mnie się śmiali podwójnie, bo jak się z pana śmiali, to tak naprawdę się ze mnie śmiali – dodał przewodniczący Rady Europejskiej.

W ostatni skeczu żartowano m.in. z wyjazdu Donalda Tuska do Brukseli. – Kiedy 7 lat temu zostawałem premierem Rzeczpospolitej, zastałem Polskę co prawda murowaną, ale z odpadającym tynkiem, przeciekającymi rurami, wybijającym szambem, szarą i smutną. A teraz wyjeżdżam – podsumował „kabaretowy premier”, Robert Górski.

Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:
Zobacz więcej