Torturował i zabił gwałciciela swojej córki

(fot. pixabay.com)

Vinod Kumar z indyjskiego New Delhi najpierw zaprosił gwałciciela swojej 14–letniej córki na kolację, a następnie przypalał go rozgrzanymi szczypcami i w końcu udusił.

Bytom: policjanci podejrzani o gwałty na dziewczynkach z patologicznych rodzin

zobacz więcej

Do gwałtu miało dojść ok. dwa miesiące temu. 36–letni Kumar nie zgłosił tego na policję, ponieważ bał się, że może to narazić honor jego rodziny. Zamiast tego zaplanował brutalną zemstę. Jego 14–letnią córkę miał zgwałcić mieszkający w pobliżu 45–latek. Kumar zaprosił go na kolację, częstując jedzeniem i napojami z narkotykami. Gdy gwałciciel był otumaniony, wepchnął mu w usta prześcieradło i zaczął torturować. Wykorzystał przy tym m.in. rozgrzane szczypce, którymi przypalał genitalia 45–latka. Na koniec udusił gwałciciela.

Kumar sam zgłosił się na policję i przyznał do morderstwa. Obecnie oczekuje na wyrok.

Seksualny terror

Gwałty są prawdziwą plagą w Indiach. Najgłośniejszy przypadek to zbiorowy gwałt na 23–latce w grudniu 2012 roku. Kobieta zmarła po dwóch tygodniach. Sprawa wywołała szeroką debatę na temat sposobów walki z przestępcami seksualnymi w Indiach. Media niemal codziennie ujawniają przypadki gwałtów, dokonywanych nawet na kilkuletnich dzieciach.

źródło:
Zobacz więcej