„Kochani, przesyłam wam pozytywną energię”. Anna Przybylska w życiu prywatnym

Pomimo trudnych momentów i walki z chorobą, Anna Przybylska nie traciła nadziei. Była aktywna w internecie – jej konto na Instagramie śledzi prawie 30 tys. użytkowników. Aktorka regularnie zamieszczała tam zdjęcia, którymi potrafiła wywołać uśmiech na twarzy swoich fanów.

Anna Przybylska zmarła w niedzielę 5 października po długiej chorobie. Zmagała się z rakiem trzustki.

Aktorka publikowała często zabawne zdjęcia, okraszone dowcipnym komentarzem. Wysyłała fanom „pozytywną energię”, przebierała się do zdjęć, a nawet „zaczepiała” celebrytów (m.in. Sarę Mannei czy Joannę Horodyńską).

Anna Przybylska zagrała w licznych filmach fabularnych i serialach telewizyjnych. Zadebiutowała w kinie w 1997 r. rolą Suczki w filmie „Ciemna strona Wenus”. Szerokiej publiczności znana z roli Marylki w serialu TVP 2 „Złotopolscy”. W 2000 zagrała również w filmie Bogusława Lindy "Sezon na leszcza", w którym wcieliła się w rolę „Laski”.

Zagrała także w filmach: „Dzień świra” (2002), „Superprodukcja” (2002), „Kariera Nikosia Dyzmy” (2002), „Dlaczego nie!” (2007), „Złoty środek” (2009), „Sęp” (2012) i „Bilet na Księżyc” (2013).

Jej życiowym partnerem był piłkarz Jarosław Bieniuk, z którym miała córkę i dwóch synów. Aktorka zmagała się z rakiem trzustki. W lipcu br. szereg mediów podało nieprawdziwą wiadomość o jej śmierci.

Wczytywanie

Ktokolwiek widział??? Ktokolwiek Wie???? ..... Wyszli z domu... Zagineli!!!!

Zobacz w Instagramie

Wczytywanie

Ehhh chciałam , jak SaraMannei!!! Wyszło, jak widać

Zobacz w Instagramie

Wczytywanie

Hoooorooodyyyńskaaaa RATUJ!!!!! Znowu mnie zwierz napadł!!!!

Zobacz w InstagramieAktorka publikowała m.in. zdjęcia zza kulis planów zdjęciowych, na których często pozowała z zabawną miną i chociaż podchodziła do swojej pracy profesjonalnie, potrafiła zachować dystans.

Wczytywanie

#blond#studiolas#

Zobacz w Instagramie

Wczytywanie

A kuku!!!

Zobacz w InstagramieAktorka zamieszczała też zdjęcia dokumentujące jej życie prywatne – m.in. wizytę u kosmetyczki czy na koncercie. Dbała jednak o prywatność swojej rodziny, a na Instagramie walczyła z paparazzi, którzy śledzili każdy jej krok.


Maciej Stuhr: kochali ją nie tylko ludzie, ale i kamera


Wczytywanie

Zielono mi jakoś......

Zobacz w Instagramie

Wczytywanie

Kochani Przesyłam Wam tę Pozytwną Energię, która Towarzyszyła mi Dziś!!! Miłego Weekendu

Zobacz w Instagramie

Wczytywanie

A teraz krótki kurs. Zwrócić Proszę uwagę na zdania"działający na własną rękę"; "wkraczają bez pozwolenia w prywatniść"!!!!!!!

Zobacz w Instagramie
Wawrzecki o Przybylskiej: miała wszystko oprócz czasu


Wczytywanie

#Babie#Doły#Gdyńka#Bieniuczek#Moje#Love

Zobacz w Instagramie

Zobacz więcej