Bezdomny i jego kot mają już dach nad głową. Dzięki pomocy internautów

Pan Krzysztof ostatnio mieszkał w jednym z pustostanów w Częstochowie (fot. DziennikZachodni.pl)

Udało się znaleźć dom dla pana Krzysztofa z Częstochowy, który – choć sam nie miał gdzie mieszać – ratował bezpańskie zwierzęta. Historia poruszyła internautów i zaoferowali mu swoją pomoc. Pan Krzysztof zamieszka w niewielkim pokoju, który będzie na jego wyłączność – informuje „Dziennik Zachodni”.

Bezgraniczna miłość do zwierząt wzruszyła pracowników Biura Obrony Zwierząt, którzy wystosowali w internecie apel o pomoc dla pana Krzysztofa.

Niemal natychmiast rozdzwoniły się telefony – ludzie z całego kraju pytali, jak mogą pomóc mężczyźnie o wielkim sercu. Dla bohaterskiego bezdomnego zaczęły spływać słowa otuchy i dary z całej Polski.

Nie minęło dużo czasu i pojawiła się też propozycja zamieszkania w niewielkim lokalu, który teraz wolontariusze wraz z Biurem Obrony Zwierząt APA będą remontować – informuje dziennik.

W przeszłości pan Krzysztof prowadził sklep zoologiczny

Pan Krzysztof ostatnio mieszkał w jednym z pustostanów w Częstochowie, musiał go jednak opuścić. Bezdomnym jest od kilkunastu lat. Ale tak nie było zawsze. Kochał zwierzęta, dlatego prowadził sklep zoologiczny.


CZYTAJ TAKŻE: Dał kotu dach nad głową. Teraz sam go stracił. I kota też...

źródło:
Zobacz więcej