RAPORT

Propozycja podziału Ukrainy? Sikorski na cenzurowanym

Komornik przez pomyłkę zajął konto i wypłatę. Wakacje zamieniły się w koszmar

Kobieta zapowiedziała, że będzie ubiegać się o odszkodowanie (fot. freeimages/mainrc)
Kobieta zapowiedziała, że będzie ubiegać się o odszkodowanie (fot. freeimages/mainrc)

Najnowsze

Popularne

Cztery tysiące złotych zniknęły z konta pani Barbary, gdy była na wakacjach. Komornik zajął też jej wypłatę. Jak się jednak okazało, kobieta żadnego długu nie miała, a komornik się zwyczajnie pomylił. Mimo to Izba Komornicza w Katowicach nie ma mu nic do zarzucenia.

Beztroskie wakacje w Chorwacji pani Barbary z Chorzowa zakłóciła informacja od matki o znalezionym w skrzynce awizo od komornika sądowego. Przestraszona kobieta postanowiła skrócić wakacje i wróciła do kraju.

Okazało się, że sprawa dotyczyła zadłużenia mieszkania w Zakładzie Komunalnym „PGM”. Natomiast mieszkanie pani Barbary jest spółdzielcze.

Komornik przeprosił za pomyłkę

Dopiero wizyta w Zakładzie Komunalnym „PGM” pozwoliła potwierdzić pomyłkę komornika. Pieniądze kobiety zostały natychmiast zwrócone, a komornik przeprosił za pomyłkę – informuje „Dziennik Zachodni”.

Ze względu na informację o postępowaniu komorniczym, mieszkanka Chorzowa o dwa dni skróciła urlop i wróciła do kraju. Oprócz tego – jak sama stwierdziła – cała sytuacja kosztowała ją „wiele zdrowia”.

Kobieta zapowiedziała, że będzie ubiegać się o odszkodowanie.


CZYTAJ TAKŻE: „Komornik zajął słoiki z przetworami

Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:
Zobacz więcej