RAPORT

Imigranci na granicy z Białorusią

Informatyk pomógł bezdomnemu; teraz zniszczono jego samochód

Tomek Motyliński kilka dni temu zwrócił uwagę wielu internautów – zabrał bezdomnego na zakupy i zaapelował na Facebooku o podobne zachowanie w stosunku do głodnych osób. Jak widać nie wszystkim takie zachowanie przypadło do gustu. Na profilu mężczyzny pojawiły się zdjęcia samochodu oblanego farbą. Możemy również przeczytać, że dzień wcześniej został zarysowany gwoździem.

„Ledwo się udało zapolerować (no prawie udało) wczorajsze zarysowania od gwoździa, a już nowy dzień przynosi nowe wrażenia. Co będzie następne?” – głosi wpis na Facebooku Tomka Motylińskiego. Pod spodem zamieszczone zostały zdjęcia auta mężczyzny, które zostało obficie oblane białą farbą.

„Akty wandalizmu zgłoszone już na Policję. Panowie o dziwo błyskawicznie się pojawili... Farba jest olejną” – czytamy w kolejnym wpisie.

Zachowanie mężczyzny , który kilka dni temu zabrał bezdomnego na zakupy, musiało kogoś mocno rozdrażnić. Internauci nie byli całkowicie zgodni w ocenie jego zachowania – większość chwaliła, niektórzy jednak krytykowali za upublicznianie dobrego uczynku.

CZYTAJ TAKŻE: Bezdomny i informatyk razem na zakupach; poruszyli internautów

Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:
Zobacz więcej