RAPORT

Pogarda

„Twoje Miasto” – wakacyjna akcja w TVP Info i RMF FM

Najnowsze

Popularne

Ruszamy z wielką telewizyjno-radiową akcją. W każdy piątek dziennikarze TVP Info i RMF FM będą gościć w jednym z miast Polski. Pokażemy jego znane i nieznane oblicza. Będziemy mówić o jego atrakcjach, o tym jak żyje się jego mieszkańcom. Spróbujemy też rozwiązać lokalne problemy. Będziecie także mogli zobaczyć z bliska pracę dziennikarzy, bo w centrum każdego z tych miast powstanie nasze wakacyjne studio satelitarne.

Co tydzień, przez całe wakacje piątkowe wydania porannych programów na antenie TVP Info i Faktów RMF FM nadawane będą z Twojego Miasta.

Starujemy 27 czerwca. Gdzie? To zależy od Was. Czekamy na Wasze zgłoszenia. Formularz znajdziecie na stronach tvp.info i rmf24.pl.

Twoje Miasto w RMF FM i TVP INFO – formularz

Dajemy Wam możliwość zaprezentowania swojego miasta w multimedialnej formie. Wyślijcie nam krótki film – maksymalnie minuta – opowiadający o Twojej miejscowości. Nagranie może być zrobione w dowolnej technice: telefonem komórkowym lub kamerą. Możecie w nim opowiedzieć sami o atrakcjach Waszej miejscowości, możecie oddać głos innym mieszkańcom, możecie też po prostu pokazać je na filmie.

Spośród wszystkich nadesłanych zgłoszeń – także tych bez filmowej zapowiedzi – co wtorek jury złożone z dziennikarzy obu redakcji wybierze jedno. Najlepsze filmy z naszej wakacyjnej akcji zostaną nagrodzone (regulamin konkursu).

Zapraszamy do udziału w naszej akcji! „Twoje Miasto w TVP INFO i RMF FM” – przez całe wakacje, co piątek od godziny 7.00 do 14.00. Pierwsze wydanie poprowadzi Małgorzata Steckiewicz z RMF FM i Michał Adamczyk z TVP Info.

Wizyta naszych dziennikarzy to doskonała okazja na promocję Waszej miejscowości.

Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
Zobacz więcej