RAPORT

Prorosyjska era Tuska

Marsz dla Jezusa; modlitwy za Polaków, prezydenta i parlamentarzystów

Najnowsze

Popularne

Cztery tysiące osób przeszło w Marszu dla Jezusa – radosnym, kolorowym pochodzie ulicami Warszawy. Manifestowali swoją wiarę i przywiązanie do tradycyjnej rodziny. Gościem specjalnym imprezy był Samuel Wodi Jimba, ambasador Nigerii w Polsce.

Marsz organizowany jest w ramach Festiwalu Nadziei. – Liczymy na to, że na końcu będzie nas nawet kilka tysięcy – powiedział w trakcie imprezy Artur Pawłowski, jej organizator.

Podkreślił, że w tym marszu nie idzie się, żeby protestować albo czegoś żądać. – Idziemy po to, by ogłosić, że Chrystus poświęcił swoje życie za każdego człowieka, który mieszka w Polsce – powiedział.

Ze śpiewem, modlitwą i tańcem

Marsz wyruszył z placu Piłsudskiego. Przeszedł Traktem Królewskim na stadion Legii, gdzie w koncercie wystąpią miedzy innymi Natalia Niemen, Chór TGD i Amerykanin Michael W.Smith. Po drodze jego uczestnicy modlili się się za Polaków, za prezydenta i parlamentarzystów.Śpiewali i tańczyli.

Marsz rozpoczął się od złożenia kwiatów na Grobie Nieznanego Żołnierza i krótkich przemówień Artura Pawłowskiego oraz gościa specjalnego Samuela Wodi Jimby. ambasadora Nigerii w Polsce. Obydwaj mówili o wierze w Chrystusa.

CZYTAJ TAKŻE: Kempa pisze do żony premiera. „Proszę ją o wsparcie”

W marszu uczestniczy poseł John Godson (fot. PAP/Radek Pietruszka)
W marszu uczestniczy poseł John Godson (fot. PAP/Radek Pietruszka)

Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:
Zobacz więcej