RAPORT

DEBATA W PARLAMENCIE EUROPEJSKIM PO WYROKU TK

Bieber obrzucał dom sąsiada... jajkami?

Justin Bieber jest coraz częściej „bohaterem” prasy brukowej (fot. flickr.com/ElHormiguero)
Justin Bieber jest coraz częściej „bohaterem” prasy brukowej (fot. flickr.com/ElHormiguero)

Policyjni detektywi przeszukali dom gwiazdora muzyki pop Justina Biebera, niedaleko Los Angeles, szukając dowodów jego ewentualnego udziału w akcie wandalizmu. Aresztowano jedną osobę, która przebywała w domu piosenkarza pod zarzutem posiadania kokainy.

Przeszukania dokonano w związku z obrzuceniem 9 stycznia domu sąsiada Biebera jajkami – poinformował por. David Thompson z biura szeryfa okręgu Los Angeles. Dom, wykonany z drogich materiałów, został oszpecony a straty oceniono na kilka tysięcy dolarów.

Thompson poinformował też, że podczas przeszukania aresztowano przebywającego w domu piosenkarza 20-letniego rapera, zidentyfikowanego później jako Lil Zia, którego prawdziwe nazwisko brzmi Xavier Smith, pod zarzutem posiadania kokainy.

19-letni Bieber był obecny przy przeszukaniu i – według Thompsona – współpracował z władzami. Ma być przesłuchany później w obecności jego adwokata. – Nie został aresztowany, ale i nie jest oczyszczony z podejrzeń (o udział) – dodał.

Pochodzący z Kanady Bieber zyskał status gwiazdy muzyki pop w wieku 15 lat i ma w USA i na całym świecie miliony fanów, a zwłaszcza fanek. Piosenkarz ma posiadłość w ekskluzywnej miejscowości Calabas, odległej o ok. 50 km na północny zachód od Los Angeles, gdzie swoje domy ma wielu celebrytów.

W ostatnim okresie Bieber jest coraz częściej „bohaterem” prasy brukowej w związku z rozmaitymi incydentami.

W październiku ub. r. prokuratura odmówiła ścigania Biebera po tym jak jeden z jego sąsiadów oskarżył go o łamanie przepisów ruchu drogowego podczas jazdy ulicami Calabas. Podobnie prokuratura postąpiła w listopadzie 2012 r. kiedy jeden z fotoreporterów „paparazzich” oskarżył go o pobicie przed jednym z kin w tej miejscowości.

Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:

Zobacz więcej