SERWIS

Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020

Znalazły i oddały portfel pełen gotówki

Portfel – a w nim cztery tysiące złotych – znalazły trzy dziewczyny podróżujące autem na obrzeżach Malborka (woj. pomorskie). Jak zapewniają całość niecodziennego znaleziska trafiła do właściciela, który odwdzięczył się znaleźnym. Nam pozostaje pogratulować postawy. Informację otrzymaliśmy na platformę Twoje Info.

Zgodnie z relacją, na portfel natknęły się trzy dziewczyny: Kamila Ostrowska, Paulina Ostrowska i Karolina Sitowska.

Nie zdarzyło nam się przejeżdżać nigdy tamtą uliczką. Droga była dość nierówna, więc jechałyśmy powoli, zobaczyłyśmy, że na tej drodze coś leży. Myślałyśmy, że to jakaś część od samochodu, ale Karolina postanowiła jednak się zatrzymać, wysiąść i przyjrzeć się temu z bliska – przekonuje nas Kamila Ostrowska.

Okazało się, że był to skórzany portfel – pełen banknotów. – Wyjęłyśmy stamtąd pieniądze, zaczęłam je liczyć, z każdą stówą byłyśmy w ogromnym szoku, doliczyłam się 4000 zł. Postanowiłyśmy oddać pieniądze. Z dowodu osobistego tego mężczyzny wzięłyśmy jego adres i uczciwie oddałyśmy pieniądze – zapewnia Kamila Ostrowska. Paulina podkreśla, że dziewczyny dostały od właściciela znaleźne.

źródło:

Zobacz więcej