TYLKO W TVP

Świrski: cała kampania „Sprawiedliwe sądy” będzie kosztować ok. 10 mln zł

aktualizacja: 22:22 wyślijdrukuj

– Firma, która realizuje tę kampanię w sensie operacyjnym, jest operatorem programu, do tej pory dostała od nas przelew na kwotę 44 tys. zł – powiedział w „Minęła dwudziesta” Maciej Świrski z Polskiej Fundacji Narodowej, która przygotowała kampanię informacyjną dotyczącą reformy sądownictwa. Jego zdaniem sukces kampanii to zasługa tych, którzy ją atakowali.

Maciej Świrski z Polskiej Fundacji Narodowej wyjaśnił, że kampania nie będzie kosztowała 19 mln zł. A prawie wszytkie pieniądze pójdą na opłacenie nośników czyli banerów reklamowych i czasu antenowego. Świrski uważa, że sukces kampanii to zasługa ataków na nią.

– Firma, która realizuje tę kampanię w sensie operacyjnym, jest operatorem programu, do tej pory dostała od nas przelew na kwotę 44 tys. zł – powiedział. Dodał, że cała kampania będzie kosztować na pewno mniej niż się spodziewano. To zasługa olbrzymiego zainteresowania, które twórcy kampanii wzbudzili wysoką kwotą podaną specjalnie, jak wyjaśnił. To wzbudziło zainteresowanie i krytykę, ale też przyniosło wiele relacji w mediach. Zdradził, że kampania to koszt ok. 10 mln. – Na tym polega absurd tych oskarżeń w stosunku do nas – ocenił. I podkreślił, że osiągnięto cel, bo banery z plakatami fundacji pokazywane są w różnych mediach, dzięki czemu trwa ich promocja, za którą nie trzeba płacić.

Wybrane dla Ciebie