Stan zdrowia Zbigniewa Wodeckiego nadal zły. Żona trzyma go cały czas za rękę

aktualizacja: 08:47 wyślijdrukuj
fot
Muzyk doznał udaru, od tygodnia przebywa w szpitalu (fot. arch.PAP/TVP/Ireneusz Sobieszczuk)

Stan zdrowia Zbigniewa Wodeckiego nadal jest zły. Muzyk przebywa na oddziale intensywnego nadzoru kardiologicznego w jednym z warszawskich szpitali. Czuwają przy nim córki i żona. Krystyna Wodecka przyjechała do męża aż z Krakowa. Czuwając przy łóżku, trzymała Wodeckiego za rękę – informuje „Super Express”.

Operacja wszczepienia bajpasów zakończyła się dla Wodeckiego tragicznie. Muzyk doznał rozległego udaru. Od tygodnia przebywa w jednym z warszawskich szpitali. Jego stan się nie polepsza.

Lekarze wprowadzili Wodeckiego w stan śpiączki farmakologicznej, co oznacza, że muzyk walczy o życie. Na zmianę przy łóżku artysty czuwają jego bliscy.

W szpitalu pojawiają się jego córki Kasia i Asia. Do stolicy przyjechała również jego żona Krystyna. Artystę wspierają też przyjaciele z estrady.

O modlitwę za niego zaapelowała Olga Bończyk. „Zarówno ja, jak i wszyscy jego przyjaciele oraz bliscy jesteśmy z nim w tych trudnych chwilach. Prosimy o modlitwę i pozytywne myśli. Wszyscy wierzymy, że Zbyszek wróci do pełnego zdrowia” – napisała w internecie.

Wybrane dla Ciebie