Marmury, złoto i cudowne Karaiby. Rezydencja Trumpa na sprzedaż

aktualizacja: 13:03 wyślijdrukuj
fot
Rezydencja kosztuje 28 mln dolarów (fot. fb/Villas Saint Martin)

Dziewięć sypialni i dwa baseny, korty tenisowe, a wszystko na cudownych Karaibach i z nie byle jakim nazwiskiem. Rezydencja Donalda Trumpa trafiła na sprzedaż. Za 28 milionów dolarów można kupić ociekającą złotem posiadłość.

Rezydencję na bajkowej wyspie St. Martin wystawia Sotheby’s. Zachęcając do zakupu na Instagramie, informację kończy charakterystycznym „huuuuuge”, charakterystycznym dla Donalda Trumpa. Bo Chateau des Palmiers, to posiadłość, którą prezydent Stanów Zjednoczonych kupił w 2013 roku. Teraz znów trafiła na rynek.

Rezydencja składa się z dziewięciu sypialni – pięciu wychodzących na ocean i czterech na ogród. Na terenie posiadłości znajdują się także basen, centrum fitness, kort tenisowy i bar na świeżym powietrzu. Usytuowana jest na piaszczystej plaży, 10 minut jazdy od międzynarodowego lotniska. „Ta wspaniała posiadłość zapewnia kameralny klimat pełnego relaksu” – zapewnia Sotheby’s.


Za komfort i możliwość pochwalenia się, do kogo rezydencja należała wcześniej, trzeba będzie jednak słono zapłacić. Cena to 28 milionów dolarów.

Wybrane dla Ciebie