Kora Jackowska wraca do zdrowia i na scenę. Będzie płyta

aktualizacja: 09:40 wyślijdrukuj
fot
Kora wraca na scenę (fot. arch.TVP/Jan Bogacz)

Piosenkarka Kora Jackowska, która przez ostatnie lata zmagała się z chorobą nowotworową, jeszcze w tym roku weźmie udział w ważnym przedsięwzięciu muzycznym, a za rok odbędzie się trasa promująca jej nową płytę – poinformowała w „Dobrym Tygodniu” Katarzyna Litwin, menedżerka gwiazdy.

Na razie „ważne przedsięwzięcie muzyczne” pozostaje tajemnicą. – Nie mogę zdradzić więcej szczegółów, bo to będzie niespodzianka i umówiliśmy się z organizatorami, że ogłosimy to na tydzień przed rozpoczęciem imprezy - wyjaśniła menedżerka.

– Kora pracuje nad tekstami do płyty. Kolejnym krokiem będzie poszukiwanie i składanie propozycji odpowiednich kompozycji muzycznych (…), Kora cały czas śpiewała, pracowała nad głosem. W miejscu, w którym mieszka, nikt jej w tym nie przeszkadza – powiedziała Litwin „Super Expressowi”.
Walka z nowotworem

Jackowska zmagała się z nowotworem, który pokrzyżował jej plany zawodowe. Piosenkarka pojawiała się jedynie w programie „Must Be the Music”, w którym była jurorką. Teraz Kora czuje się coraz lepiej i otrzymała „zielone światło" pozwalające ruszyć w trasę koncertową.

Kamil Sipowicz, mąż wokalistki, zdradził, że choroba Kory zmieniła jej tryb życia: – Wprowadziliśmy zdrowy tryb odżywiania: soki z brzozy, z pokrzywy, sałatki z mlecza. Żyjemy zgodnie z rytmem przyrody – powiedział Sipowicz.

Wybrane dla Ciebie